1.5KE43A/TR13 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 985
Datablad
59,3V Klemme 25,6A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE43A/TR13
DigiKeys varenummer
13-1.5KE43A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-1.5KE43A/TR13CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE43A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC DO201
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
25,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-201AA, DO-27, Aksial
Spænding - returspænding (Typ)
36,8V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
40,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
59,3V