1.5KE39CA-AT/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
53,9V Klemme 28,2A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE39CA-AT/TR13
DigiKeys varenummer
13-1.5KE39CA-AT/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE39CA-AT/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC DO201
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
28,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
AEC-Q101
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
33,3V
Spænding - Nedbrud (min.)
37,1V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
53,9V