1.5KE36A/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 950
Datablad
49,9V Klemme 30,5A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE36A/TR13
DigiKeys varenummer
13-1.5KE36A/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE36A/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO201
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
49,9V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
30,5A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strømnetbeskyttelse
No
Varestatus
Aktiv
Applikationer
Universal
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - returspænding (Typ)
30,8V
Pakke/hus
DO-201AA, DO-27, Aksial
Spænding - Nedbrud (min.)
34,2V