1.5KE27A-AT/B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
YAGEO
På lager: 0
Datablad
37,5V Klemme 40,5A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE27A-AT/B
DigiKeys varenummer
13-1.5KE27A-AT/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE27A-AT/B
Beskrivelse
TVS DIODE 23.1VWM 37.5VC DO201
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
40,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - returspænding (Typ)
23,1V
Spænding - Nedbrud (min.)
25,7V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
37,5V