1.5KE12A/B
DigiKeys varenummer
13-1.5KE12A/BCT-ND - Afskåret tape (CT)
13-1.5KE12A/BTB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE12A/B
Beskrivelse
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO201
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16,7V Klemme 91A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
91A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Afskåret tape (CT)
Tape & Box (TB)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
10,2V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
11,4V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
16,7V