1.5KE120A/B | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 1.5KE120A/B |
Beskrivelse | TVS DIODE 102VWM 165VC DO201 |
Producentens standard leveringstid | 32 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 165V Klemme 9,2A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 9,2A |
Mfr | Effekt - Peak-impuls 1500W (1,5kW) |
Serie | Strømnetbeskyttelse No |
Emballage Afskåret tape (CT) Tape & Box (TB) | Applikationer Universal |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Hulmontering |
Enkeltrettede kanaler 1 | Pakke/hus DO-201AA, DO-27, Aksial |
Spænding - returspænding (Typ) 102V | Leverandørs enhedspakning |
Spænding - Nedbrud (min.) 114V | Grundlæggende varenummer |
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 165V |