1.5KE11CA/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
YAGEO
På lager: 998
Datablad
15,6V Klemme 97,4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE11CA/TR13
DigiKeys varenummer
13-1.5KE11CA/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE11CA/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO201
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
15,6V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
97,4A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
9,4V
Spænding - Nedbrud (min.)
10,5V