1.5KE110A-AT/TR13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
152V Klemme 10A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
1.5KE110A-AT/TR13
DigiKeys varenummer
13-1.5KE110A-AT/TR13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE110A-AT/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 94VWM 152VC DO201
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
10A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
94V
Spænding - Nedbrud (min.)
105V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
152V