SDS60UT07
DigiKeys varenummer
1470-2220-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDS60UT07
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V 15V -15V 60W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 3 Output 5V 15V -15V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Strøm - Output 3
800 mA
Mfr
Effekt (Watt)
Emballage
Boks
Spænding - Isolering
3 kV
Effektivitet
80%
Driftstemperatur
0°C – 70°C (med reduktion)
Antal output
3
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, Universalindgang
Spænding - Input
90 – 264VAC
Spænding - Output 1
5V
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,20" H (127,0mm x 76,2mm x 30,5mm)
Spænding - Output 2
15V
Standardnummer
Spænding - Output 3
-15V
Minimum belastning krævet
Ja
Strøm - Output 1
6 A
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output 2
3 A