SDS150PS24B
DigiKeys varenummer
SDS150PS24B-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDS150PS24B
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 90 – 264VAC Indgang
Spænding - Isolering
3000 V
Serie
Effektivitet
0.88
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
0°C – 70°C (med reduktion)
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, PFC, Universalindgang
Antal output
1
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,40" H (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
cUL
Spænding - Output 1
24V
Standardnummer
Strøm - Output 1
6.25 A