SDS120PT15B
DigiKeys varenummer
SDS120PT15B-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDS120PT15B
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 120W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 3 Output 5V 24V 12V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Strøm - Output 3
800 mA
Mfr
Effekt (Watt)
Emballage
Bulk
Spænding - Isolering
3000 V
Effektivitet
80%
Driftstemperatur
0°C – 70°C (med reduktion)
Antal output
3
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, PFC, Universalindgang
Spænding - Input
90 – 264VAC
Spænding - Output 1
5V
Godkendelsesagentur
cUL
Spænding - Output 2
24V
Standardnummer
Spænding - Output 3
12V
Minimum belastning krævet
Ja
Strøm - Output 1
15 A
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output 2
3.5 A