SDS120PT08B
DigiKeys varenummer
SDS120PT08B-ND
Producenter
Producentens varenummer
SDS120PT08B
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 120W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 3 Output 5V 12V -12V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Strøm - Output 3
800 mA
Mfr
Effekt (Watt)
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bulk
Spænding - Isolering
3000 V
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
80%
Type
Åben ramme
Driftstemperatur
0°C – 70°C (med reduktion)
Antal output
3
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, PFC, Universalindgang
Spænding - Input
90 – 264VAC
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Output 1
5V
Godkendelsesagentur
cUL
Spænding - Output 2
12V
Standardnummer
Spænding - Output 3
-12V
Minimum belastning krævet
Ja
Strøm - Output 1
15 A
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output 2
6 A