PGW65US20-I-BB
DigiKeys varenummer
1470-PGW65US20-I-BB-ND
Producenter
Producentens varenummer
PGW65US20-I-BB
Beskrivelse
65W PD, MULTI-PLUG, USB-C PORT
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5V, 9V, 12V, 15V, 20V 65 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
65 W
Producenter
XP Power
Effektforbrug uden belastning
150mW
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
USB C strømforsyningsstik (PD)
Form
Vægophæng (klasse II)
Indgangsstik
Flere klinger (sælges separat)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Størrelse/dimension
3,56" L x 2,30" B x 1,32" H (90,4mm x 58,4mm x 33,5mm)
Spænding - Input
80 – 264VAC
Godkendelsesagentur
AU/NZ, CB, CCC, CE, cULus, cURus, EN, GS, TUV, UKCA, UL
Spænding - Output
5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
3,25A