JVA401500S12-D
DigiKeys varenummer
1470-4489-ND
Producenter
Producentens varenummer
JVA401500S12-D
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 40W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 12V 3,33A
Kategori
Effekt (Watt)
40W
Producenter
XP Power
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bulk
Effektivitet
0.72
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med reduktion)
Inputtype
DC
Funktioner
Fjernbetjent til/fra
Antal output
1
Størrelse/dimension
5,07" L x 4,01" B x 1,92" H (128,8mm x 101,9mm x 48,8mm)
DC-spænding - Input (min.)
200V
Godkendelsesagentur
UL
DC-spænding - Input (maks.)
1500V
Minimum belastning krævet
No
Spænding - Output 1
12V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
3,33A