JVA151500S15-D
DigiKeys varenummer
1470-4483-ND
Producenter
Producentens varenummer
JVA151500S15-D
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 15W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 15V 1A
Kategori
Effekt (Watt)
15W
Producenter
XP Power
Spænding - Isolering
4 kV
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med reduktion)
Inputtype
DC
Størrelse/dimension
5,07" L x 4,01" B x 1,92" H (128,8mm x 101,9mm x 48,8mm)
DC-spænding - Input (min.)
200V
Godkendelsesagentur
UL
DC-spænding - Input (maks.)
1500V
Minimum belastning krævet
No
Spænding - Output 1
15V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
1A