JVA151500S12
DigiKeys varenummer
1470-4479-ND
Producenter
Producentens varenummer
JVA151500S12
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 15W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 12V 1,25A 200V - 1500V Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
15 W
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med reduktion)
Type
Isoleret modul
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
200V
Pakke/hus
5-DIP-modul
Spænding - Input (maks.)
1500V
Størrelse/dimension
4,92" L x 2,95" B x 1,57" H (125,0mm x 75,0mm x 40,0mm)
Strøm - Output (maks.)
1,25A