JVA151500S12-DF
DigiKeys varenummer
1470-4481-ND
Producenter
Producentens varenummer
JVA151500S12-DF
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 15W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 12V 1,25A
Kategori
Effekt (Watt)
15W
Producenter
XP Power
Spænding - Isolering
4 kV
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med reduktion)
Inputtype
DC
Størrelse/dimension
5,78" L x 5,43" B x 5,43" H (146,8mm x 137,9mm x 137,9mm)
DC-spænding - Input (min.)
200V
Godkendelsesagentur
UL
DC-spænding - Input (maks.)
1500V
Minimum belastning krævet
No
Spænding - Output 1
12V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
1,25A