ECL15US09-T
DigiKeys varenummer
1470-1176-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECL15US09-T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 9V 15W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 9V 85 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECL15US09-T Modeller
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
80%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Størrelse/dimension
3,10" L x 1,25" B x 0,78" H (78,7mm x 31,7mm x 20,0mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Standardnummer
Spænding - Output 1
9V
Strøm - Output 1
1.67 A