ECL15US05-T
DigiKeys varenummer
1470-1173-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECL15US05-T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V 15W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 5V 85 – 264VAC Indgang
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
78%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Størrelse/dimension
3,10" L x 1,25" B x 0,78" H (78,7mm x 31,7mm x 20,0mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Standardnummer
Spænding - Output 1
5V
Strøm - Output 1
3 A