ECL10US48-T
DigiKeys varenummer
1470-1159-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECL10US48-T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 10W
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 48V 85 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECL10US48-T Modeller
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
82%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Størrelse/dimension
3,46" L x 1,36" B x 0,88" H (87,9mm x 34,6mm x 22,4mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Standardnummer
Spænding - Output 1
48V
Strøm - Output 1
210 mA