ECL05US24-T
DigiKeys varenummer
1470-1152-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECL05US24-T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 5W
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 85 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECL05US24-T Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
82%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
3,46" L x 1,36" B x 0,88" H (87,9mm x 34,6mm x 22,4mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Standardnummer
Spænding - Output 1
24V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
210 mA