DTJ1548S12-D
DigiKeys varenummer
1470-DTJ1548S12-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
DTJ1548S12-D
Beskrivelse
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 15W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 12V 1,25A
Kategori
Effekt (Watt)
15W
Producenter
XP Power
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
86%
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med reducering)
Inputtype
DC
Funktioner
Justerbart output, Fjernbetjent til/fra
Antal output
1
Størrelse/dimension
1.24" L x 1.00" B x 3.00" H (31.4mm x 25.4mm x 76.2mm)
DC-spænding - Input (min.)
18V
Godkendelsesagentur
CB, UL
DC-spænding - Input (maks.)
75V
Standardnummer
Spænding - Output 1
12V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output (maks.)
1,25A