CCH600PS28
DigiKeys varenummer
1470-4419-ND
Producenter
Producentens varenummer
CCH600PS28
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 605W
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 28V 90 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CCH600PS28 Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
90%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, Belastningsfordeling, PFC, Fjernbetjent til/fra, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Indkapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
8,43" L x 4,02" B x 1,69" H (214,1mm x 102,1mm x 42,9mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, TUV, UL
Spænding - Output 1
28V
Standardnummer
Strøm - Output 1
21.5 A