151033BS03000
DigiKeys varenummer
732-5011-ND
Producenter
Producentens varenummer
151033BS03000
Beskrivelse
LED BLUE CLEAR 3MM ROUND T/H
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Blå 470nm LED-indikation – Diskret 2,8V Radial
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
151033BS03000 Modeller
Kategori
Linsestørrelse
3,00mm diam.
Mfr
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,8V
Serie
Strøm - Test
20mA
Emballage
Bulk
Synsvinkel
30°
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Farve
Bølgelængde - Dominerende
Konfiguration
Standard
Bølgelængde - Peak
465nm
Linsefarve
Farveløs
Pakke/hus
Radial
Linsegennemsigtighed
Klar
Leverandørs enhedspakning
Millicandela-normering
Højde (maks.)
5,55mm