150121M173000
DigiKeys varenummer
732-11395-2-ND - Tape & Reel (TR)
732-11395-1-ND - Afskåret tape (CT)
732-11395-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
150121M173000
Beskrivelse
LED RGB CLEAR SMD
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rød, Grøn, Blå (RGB) 624nm rød, 525nm grøn, 470nm blå LED-indikation – Diskret 2V rød, 3,3V grøn, 3,3V blå 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
150121M173000 Modeller
Kategori
Linsestørrelse
2,70mm x 2,00mm
Mfr
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2V rød, 3,3V grøn, 3,3V blå
Serie
Strøm - Test
20mA rød, 20mA grøn, 20mA blå
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Synsvinkel
120°
Monteringstype
Farve
Bølgelængde - Dominerende
Konfiguration
Almindelig anode
Bølgelængde - Peak
632nm rød, 520nm grøn, 468nm blå
Linsefarve
Farveløs
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Linsegennemsigtighed
Klar
Størrelse/dimension
3,20mm L x 2,70mm B
Millicandela-normering
Højde (maks.)
1,10mm