SMDTD04100TB00KQ00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
WIMA
På lager: 0
Datablad
Billede for SMDTD04100TB00KQ00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SMDTD04100TB00KQ00
DigiKeys varenummer
1928-SMDTD04100TB00KQ00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SMDTD04100TB00KQ00
Beskrivelse
CAP FILM 1UF 10% 63VAC 2824
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret 2824 (7260 metrisk)
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflademontering
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,240" B (7,20mm x 6,10mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,209" (5,30mm)
Tolerance
±10%
Terminering
Loddepuder
Spændingsklassifikation - AC
63V
Applikationer
DC-link, DC-filtrering
Spændingsklassifikation - DC
100V