MKS4J023302E00MH00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for MKS4J023302E00MH00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS4J023302E00MH00
DigiKeys varenummer
1928-MKS4J023302E00MH00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MKS4J023302E00MH00
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 20% 630VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF Filmkondensatorer 400V 630V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,406" L x 0,197" B (10,30mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,413" (10,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
400V
Spændingsklassifikation - DC
630V