MKS4J021002B00MI00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for MKS4J021002B00MI00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS4J021002B00MI00
DigiKeys varenummer
1928-MKS4J021002B00MI00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MKS4J021002B00MI00
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 20% 630VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 400V 630V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,118" B (10,00mm x 3,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
400V
Spændingsklassifikation - DC
630V