MKS4G031503G00KJ00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
TDK
TDK
Billede for MKS4G031503G00KJ00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS4G031503G00KJ00
DigiKeys varenummer
1928-MKS4G031503G00KJ00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MKS4G031503G00KJ00
Beskrivelse
CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
0.15 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,512" L x 0,236" B (13,00mm x 6,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±10%
Lederafstand
0,394" (10,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V