MKS4G023302C00JF00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
TDK
Billede for MKS4G023302C00JF00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS4G023302C00JF00
DigiKeys varenummer
1928-MKS4G023302C00JF00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MKS4G023302C00JF00
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,157" B (10,00mm x 4,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V