MKS4G021502B00JH00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for MKS4G021502B00JH00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS4G021502B00JH00
DigiKeys varenummer
1928-MKS4G021502B00JH00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MKS4G021502B00JH00
Beskrivelse
CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
0.015 µF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,118" B (10,00mm x 3,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V