MKS4G021002B00JA00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for MKS4G021002B00JA00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS4G021002B00JA00
DigiKeys varenummer
1928-MKS4G021002B00JA00TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MKS4G021002B00JA00
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,118" B (10,00mm x 3,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,50mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
200V
Spændingsklassifikation - DC
400V