MKS4F023302B00JA00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
WIMA
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
WIMA
På lager: 0
Datablad
Billede for MKS4F023302B00JA00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS4F023302B00JA00
DigiKeys varenummer
1928-MKS4F023302B00JA00TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MKS4F023302B00JA00
Beskrivelse
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,118" B (10,00mm x 3,00mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,335" (8,50mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
160V
Applikationer
Automotive; DC-link, DC-filtrering
Spændingsklassifikation - DC
250V