MKS4D052206D00JH00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for MKS4D052206D00JH00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS4D052206D00JH00
DigiKeys varenummer
1928-MKS4D052206D00JH00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MKS4D052206D00JH00
Beskrivelse
CAP FILM 22UF 5% 100VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,512" B (31,50mm x 13,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,945" (24,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V