MKS4D022202A00JJ00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Billede for MKS4D022202A00JJ00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS4D022202A00JJ00
DigiKeys varenummer
1928-MKS4D022202A00JJ00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MKS4D022202A00JJ00
Beskrivelse
CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,098" B (10,00mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V