MKS4D021002A00JH00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
WIMA
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
WIMA
På lager: 0
Datablad
Billede for MKS4D021002A00JH00 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS4D021002A00JH00
DigiKeys varenummer
1928-MKS4D021002A00JH00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MKS4D021002A00JH00
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 100VDC RAD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,394" L x 0,098" B (10,00mm x 2,50mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±5%
Lederafstand
0,295" (7,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Applikationer
Automotive; DC-link, DC-filtrering
Spændingsklassifikation - DC
100V