MKS4C054706F00JH00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
47 µF Filmkondensatorer 40V 63V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS4C054706F00JH00
DigiKeys varenummer
1928-MKS4C054706F00JH00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MKS4C054706F00JH00
Beskrivelse
CAP FILM 47UF 5% 63VDC RADIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
1,240" L x 0,591" B (31,50mm x 15,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
1,024" (26,00mm)
Tolerance
±5%
Lederafstand
1,083" (27,50mm)
Spændingsklassifikation - AC
40V
Spændingsklassifikation - DC
63V