MKS2D031001A00MO00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
WIMA
På lager: 11.890
TDK
0.1 µF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS2D031001A00MO00
DigiKeys varenummer
1928-MKS2D031001A00MO00TB-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
MKS2D031001A00MO00
Beskrivelse
CAP FILM 0.1UF 20% 100VDC RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Hulmontering
Serie
Pakke/hus
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V