MKS2D021001A00MI00 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 747
TDK
10000 pF Filmkondensatorer 63V 100V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MKS2D021001A00MI00
DigiKeys varenummer
1928-MKS2D021001A00MI00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
MKS2D021001A00MI00
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 20% 100VDC RAD
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,098" B (7,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,256" (6,50mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Spændingsklassifikation - AC
63V
Spændingsklassifikation - DC
100V