WMRD04-7.2-S
DigiKeys varenummer
5849-WMRD04-7.2-S-ND
Producenter
Producentens varenummer
WMRD04-7.2-S
Beskrivelse
POWER DIV 4 WAY 0HZ-7.2GHZ SMA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF-effektdelere/splittere 0 GHz ~ 7.2 GHz Modul, SMA-stikforbindelser
Kategori
Indsættelsestab
12dB
Producenter
Werbel Microwave LLC
Frekvens
0 GHz ~ 7.2 GHz
Serie
Specifikationer
Isolation (Typ) 12dB, Return Loss (Typ) 14dB
Emballage
Detailpakke
Størrelse/dimension
1.000" L x 1.000" W x 0.550" H (25.40mm x 25.40mm x 13.90mm)