WA22J7TE1-10MM
DigiKeys varenummer
5040-WA22J7TE1-10MM-ND
Producenter
Producentens varenummer
WA22J7TE1-10MM
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 7P SOLDER
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddemetal
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WA22J7TE1-10MM Modeller
Kategori
Kappemateriale
Nylon 6/6
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sort
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Varestatus
Aktiv
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
7
Strømklassificering (AMPS)
10A
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Spændingsklassifikation
250VAC
Terminering
Loddemetal
Kabelåbning
0,413" (10,50mm)
Fastgørelsestype
Gevindskåret
Driftstemperatur
-40°C – 85°C