BYW29ED-200,118 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | BYW29ED-200,118 |
Beskrivelse | DIODE STANDARD 200V 8A DPAK |
Producentens standard leveringstid | 26 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Dioder 200 V 8A Overflademontering DPAK |
Datablad | Datablad |
Kategori | Hastighed Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Omvendt gendannelsestid (trr) 25 ns |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strøm - Lækstrøm @ Vr 10 µA @ 200 V |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Teknologi | Pakke/hus |
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.) 200 V | Leverandørs enhedspakning DPAK |
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io) 8A | Driftstemperatur - Samling 150°C (maks.) |
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If 1.3 V @ 20 A | Grundlæggende varenummer |