TMS-SCE-3/16-2.0-9 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 5831-TMS-SCE-3/16-2.0-9-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | TMS-SCE-3/16-2.0-9 |
Beskrivelse | HEAT SHRINK MARKER SLEEVE, SINGL |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Hvid Varmekrympbar Mærkater 0,19" B x 1,97" L (4,8mm x 50,0mm);Kabel UD 0,07" ~ 0,16" (1,8mm ~ 4,1mm) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Mærkatstørrelse 0,19" B x 1,97" L (4,8mm x 50,0mm);Kabel UD 0,07" ~ 0,16" (1,8mm ~ 4,1mm) |
Producenter TE Connectivity AMP Connectors | Farve Hvid |
Serie | Materiale Polyolefin (PO), Flammehæmmende, Bestrålet |
Emballage Bakke | Holdbarhed 144 måneder |
Varestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 135°C |