WL-1050QC1
DigiKeys varenummer
6088-WL-1050QC1-ND
Producenter
Producentens varenummer
WL-1050QC1
Beskrivelse
NEON IND .50" RED 115VAC CYL QCT
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Neon Panelindikator Rød Diffus 105V – 125V 1,5mA Lynkobling
Kategori
Klassificeringer
AC
Producenter
Wamco, Inc
Spænding
105V – 125V
Serie
Strøm
1,5mA
Emballage
Bulk
Paneludstansning-form
Rund
Varestatus
Aktiv
Paneludstansning-dimensioner
0,50" (12,70mm)
Type
Neon
Linsestørrelse
12,00mm diam.