WR12X330 JTL
DigiKeys varenummer
1292-WR12X330JTLTR-ND - Tape & Reel (TR)
1292-WR12X330JTLCT-ND - Afskåret tape (CT)
1292-WR12X330JTLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
WR12X330 JTL
Beskrivelse
RES 33 OHM 5% 1/4W 1206
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WR12X330 JTL Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,030" (0,75mm)