WR06X2103FTL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 5.638
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
På lager: 5.000
Datablad
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
YAGEO
KOA Speer Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
Stackpole Electronics Inc
210 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
WR06X2103FTL
DigiKeys varenummer
1292-WR06X2103FTLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
WR06X2103FTL
Beskrivelse
RES 210K OHM 1% 1/10W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
WR06X2103FTL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)