WR04X4530FTL
DigiKeys varenummer
1292-WR04X4530FTLTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
WR04X4530FTL
Beskrivelse
RES 453 OHM 1% 1/16W 0402
Detaljeret beskrivelse
453 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
WR04X4530FTL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)