WR02X6800FAL
DigiKeys varenummer
1292-WR02X6800FALTR-ND - Tape & Reel (TR)
1292-WR02X6800FALCT-ND - Afskåret tape (CT)
1292-WR02X6800FALDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
WR02X6800FAL
Beskrivelse
RES 680 OHM 1% 1/20W 0201
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WR02X6800FAL Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)