WR02X2943FAL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 10.313
Datablad
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
294 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Chipmodstand 0201 (0603 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
WR02X2943FAL
DigiKeys varenummer
1292-WR02X2943FALTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
WR02X2943FAL
Beskrivelse
RES 294K OHM 1% 1/20W 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
WR02X2943FAL Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,010" (0,26mm)