TEMA-AA-50-12
DigiKeys varenummer
345-TEMA-AA-50-12-ND
Producenter
Producentens varenummer
TEMA-AA-50-12
Beskrivelse
THERMOELECT ASSY AIR-AIR 50W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Luft til luft Termisk – Termoelektrisk Peltier-enheder 50 W
Kategori
Spænding
12 V
Producenter
Wakefield Thermal Solutions
Ventilatorplacering
Kold side/varm side
Serie
Effekt - Indgang
95 W
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Varestatus
Aktiv
Vægt
4,0lbs (1,8kg)
Varmeoverførselstype
Luft til luft
Dimensioner - Samlet
160mm L x 122,4mm B x 147mm H
Effekt - Køling
50 W
Grundlæggende varenummer
Strøm
8 A